photo dichsta 3

Швидкий старт в професійної фотографії - це те, що Вам потрібно.

Індивідуальний курс з 7 майстер-класів - інтенсивно (тобто швидко і ефективно).

Щоб стати хорошим фотографом, Вам потрібна інтенсивна практика з відмінними майстрами.

Наші кращі викладачі -  Костянтин Самоцвєтов, Валерія Мезенцева, Валентин Кармінський, Генадій Черномашинцев - в Києві, Алекс Солоненко - у Львові проводять індивідуальні майстер-класи і курси студійної фотографії, а також пленери на тему пейзаж, міський пейзаж, стріт-фотографія, репортаж, портрет, фешн-зйомка, рекламна фотографія.

Програма індивідуального курсу фотографії "Швидкий старт":

1. Технічні основи отримання якісної фотографії.

Поняття якості зображення (Експонометрія, брекетинг, глибина різкості, формат зображення). Баланс білого і зйомка в складних умовах освітленості. Робота зі спалахом. Практика зйомки в мануальному (ручному) режимі фотокамери. 

2. Правила композиції і основні класичні принципи її побудови:

Композиція в портреті. Композиція в пейзажі. Компанування кадру в процесі обробки зображення. Правило третин. Динамічна композиція. Обсяг і площина в пейзажі. 

3. Творча фотографія.

Творчі пошуки та створення власного стилю фотографа. Історія фотографії та сучасна фотографія. Спеціальні способи творчої обробки фотографії. Творчий проект. Формування фотовиставки.

4. Фотозйомка на натурі з природним світлом.

Принципи стріт-фотографії. Пошук цікавих сюжетів.

Світлофільтри для творчої зйомки. Зйомка в контровому світлі.

Зйомка в "режимі".

Панорамна зйомка.

5. Студійна фотозйомка

Прилади й схеми світла в сучасній фотостудії. Класичний студійний портрет. Чотири основні пози моделі. Високий і низький ключ. Сучасні схеми світла "метелик", "котячі очі", "обкладинка журналу" і ін. Обробка портрета в Photoshop.

6. Студійний натюрморт

Світловий пензель. Робота з предметом. Класична та сучасна композиція в художньому натюрморті.

7. Репортажна фотографія

Сучасний репортаж. Документальна фотографія. Тревел-фото. Пейзажна фотографія. Екіпірування фотографа. Створення фотокниги.

Вартість курсу 5600 грн

Кожна зустріч з майстром триває 2 години.

Записатись в свій індивідуальний курс - 067-4405775.

Подарункові сертифікати bodo

Ми співпрацюємо з компанією bodo, яка спеціалізується на продажу подарункових сертифікатів на враження і вже 11 років є лідером в даному сегменті ринку. Коробочка з сертифікатом має безліч забарвлень на вибір, а всередині вона наповнена барвистим конфетті та листівками з фотографіями вражень і коротким описом послуг. Також в комплекті красивий брендований пакет.